FitBrit 2017: Poznaj najsilniejszych w Wielkiej Brytanii

Spisu treści:

Anonim

Fotografia: Fotograf Paul

W drugiej połowie 2017 r. Osoby z siłowni DW Fitness First w całej Wielkiej Brytanii wzięły udział w konkursie FitBrit - największym teście szybkości, siły i wytrzymałości, w którym wzięło udział dziewięć różnych ćwiczeń wykonywanych w odwrotnej kolejności.

W sobotę, 25 listopada, na siłowni DW Fitness First w Milton Keynes, 50 zawodników, którzy ustanowili najszybsze czasy kwalifikacyjne w poprzednich miesiącach, wspólnie walczyło o tytuł mistrza FitBrit 2017 - i zostało nazwane najsilniejszym amatorskim sportowcem w Wielkiej Brytanii.

Przed setkami kibiców wiwatujących zawodnicy oddali wszystko, co mieli, aby odciąć kluczowe sekundy od swoich najlepszych osiągnięć i zdobyć cenne miejsca w ogólnym rankingu.

W tym roku finał obejmował trzy osobne wydarzenia. Otwarta kategoria mężczyzn i kobiet była otwarta dla wszystkich, podczas gdy Mistrzowie płci męskiej i żeńskiej byli dla osób w wieku 40 lat lub starszych w ostatecznym terminie. Istniała także kategoria Drużyna, w której jeden mężczyzna i jeden członek zespołu płci żeńskiego przeplatali ćwiczenia.

Eye On The Prize

Było wiele znajomych twarzy z poprzednich finałów, a także wielu finalistów, którzy po raz pierwszy chcieli rzucić się na najlepszych amatorskich zawodników w kraju. Do wygrania dla zwycięzcy w każdej kategorii był kupon DW Sports 100 funtów, zestaw do treningu domowego TRX, Ridge Roller i 12 miesięczny abonament. Zdobywcy drugiego miejsca otrzymali kupon DW Sports 50 funtów, Amazon Echo i sześciomiesięczny abonament, a trzecie miejsce otrzymało kupon o wartości 25 funtów, monitor tętna My Zone MZ-3 i trzymiesięczny abonament mag. Najszybsi sportowcy płci męskiej i żeńskiej również wygrał tracker aktywności Fitbit.

Najszybsi finisherzy

Po wielu godzinach obrażeń w płucach i wysiłku mięśni Cormac Lisle-Fenwick wziął udział w męskim tytule Open w niesamowitym czasie 11 minut i 34 sek., Zaledwie 11 sekund przed drugim zdobywcą Janwary Knighta, a trzecie miejsce zdobył Doug Harrison. sekundy później z powrotem.

W kategorii męskich mistrzów Patrick Brown zajął pierwsze miejsce w 11min. 34sek. Więcej niż minutę przed zdobywcą drugiego miejsca Danny Olive w 12min. 55sek. Mike Usher zajął trzecie miejsce w 13min. 7sec. Zwycięzcami były Danni Leppier (Open, 12min 27sec) i Nikki French (Masters, 13min 32sec).

W kategorii Drużyna Cormac Lisle-Fenwick wygrał swój drugi tytuł dnia - i zapewne spał bardzo dobrze tej nocy - obok Amy Brownridge w czasie 8min 37sec.